Léčebná meditace

Léčebná meditace

Renzo Wayra Willka (Posvátný Vítr) a Šaman Peruánského kmene Whanka

 

Ceremonie andskych Mistrů tóny hudby, kdy každý vysoko vibrační tón se integruje v našem těle, v místě, kde je potřeba prosvětlit stín a nahradit jej světlem.

Vše je doprovázeno zpěvy Ikaros, používané od nepaměti, čímž andští šamani vyjadřují modlitby. 

Vstupné: 400 Kč

Osobní očista: 300 Kč

Na meditaci si vezměte s sebou deku a polštářek :-)

Renzo 2

 Práce s šamanskou technikou je jedinečná kombinace jak srozumitelným způsobem mistrně zkombinovat nejnovější vědecké poznatky s hlubokou prastarou moudrostí andských šamanů. 

Praxe i techniky, které se praktikují, je cítit jak po očistě prostoru a Invokaci 6 směrů se zcela změní  energetické pole každého z nás. 
  Mnoho paradoxů vyvolávalo úsměv na tváři a zároveň pocit, že všechno je možné skloubit. ...tolik přítomnosti světla a plné pozornosti vytvořilo skutečně léčivý prostor, kde se lidé opravdu "vidí,, cítí, podporu a pomoc všech elementů, díky jim žijeme. 
 Zpěvy písně medicíny pro PACHA Mámu /Ikaros /u  ceremonie,  každý tón andskeho nástroje, nás dovede do překrásných míst,, nové země,, viry, že nic není nemožné. Že díky technikám andských šamanů se dokážeme zbavit a rozpustit bloky, které nám brání na naší cestě uzdravení na všech úrovních, hojnosti a dalším překážkám, které nám nedovolí být šťastní. V ten moment jsme JEDNÍM s Matkou Zemí. 
        Láska, úcta, pokora .... touha po sjednocení mysli, těla, ducha....síla přítomnosti, síla záměru,frekvence lásky. 
Hmatatelně je cítit, jak frekvence lásky a klidu se v srdci navyšuje,vylaďuje a rozšiřuje stav vědomí, naši posvátnost a moudrost předků. Vůně ohně, zpěvy, chřestidla ..A rázem je možné se přenést do míst, kde jste  fyzicky nebyli a přesto je možné vidět obrazy,  cítit vůni hor a slyšet šum křídel kondora.  
Navyšujeme synchronicity cítíme jak s námi Spirit mluví. Jste svědkem Transmise lidského Vědomí a předávání nových urychlovacích kódů DNA.  
Existence jednoty 🙏