Mgr. Monika Hasalová

Mgr. Monika Hasalová

Č. Budějovice,

Přednáška:

  • Přechodové rituály aneb když svět je plný nedospělých, kteří vychovávají druhé

Přednáška:

  •  STOP programování nemocí aneb jak programujeme sebe a své děti do nemocí.

     40 % nemocí nám naočkovali dospělí

 Přednáška:  Přechodové rituály aneb když svět je plný nedospělých, kteří vychovávají druhé

Vidím ve své praxi, mnoho dospělých mužů i žen, kteří zůstali dětmi. Dětsky pak ovládají a vychovávají své děti. Páchají velké škody, které znamenají trvalost nemocí, spirituální chudobu a neschopnost uzavírat vhodná partnerství.
Všimli jste si kolik 40 letých se chová jako puberťáci, kolik lidí zůstává ještě ve 45 letech u svých rodičů a jaká je rozvodovost? Jak dospět a jak to dovolit svým dětem? Proč vztahy nevydrží? Pomohou rituály? Za mne ANO, ale… 
S přechodem z jedné fáze života do druhé jsou spojené určité kvality. Když nepřejdeš, nepotkáš se s nimi. Jaké jsou podmínky pro přechod z jedné fáze do druhé? Co přechodem získávéme a jak poznáme, že jsme zůstali viset v některém z období.
 

Přednáška: STOP programování nemocí aneb jak programujeme sebe a své děti do nemocí. 40 % nemocí nám naočkovali dospělí

Máme v našem těle zakotvenou ozdravnou tendenci.Překvapuje mne, že  se význam nemocí a jejich navigace dávno neučí na školách. Již není možné utajovat propojení těla, mysli, emocí a ducha. Cesta, kterou zde nabízím bude mít pravděpodobně dvojí výsledek. Buď ji vaše mysl odmítne pro svou revolučnost a odlišnost od toho v čem jsi vyrostl. A ty dál budeš hledat cestu ke zdraví, aniž si všimneš, že obtíž je ve tvé ochotě, se na cestu vydat. A nebo tě povede a před tebou se otevře prostor, o kterém se ti ani nesnilo. Ovšem, jestli k tomu dojde - to je jen na tobě.

 

Profil Lektora:
Mgr. Monika Hasalová je známá pro svou autentičnost, zkušenost a hlubokou moudrost, kterou s láskou přináší.
Je autorkou projektu Univerzita vědomého života Amonit a jejím hlavním lektorem. Je autorkou školy Cesta vědomé mysli, ve které vychází z praktických zkušeností meditace a práci s myslí a podvědomím.

Její dovedností je schopnost vidění souvislostí a propojení ve srozumitelný celek. Ukáže vám, souvislost vašich vztahů s vaším zdravím, s prosperitou a hojností a se štěstím.

Pracuje celostně a jejím cílem je, abyste viděli princip a uměli si pomoci sami.
Na vaší cestě vás doprovodí tak dlouho, jak je třeba, dokud bezpečně nestojíte na vlastních nohou.